Inspektor/ka s/off Nošovice - VOLNÉ VÍKENDY!

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Hledáte povolání s neobvyklou náplní práce? Nechcete sedět 8 hodin na jednom místě a rádi byste své znalosti a zkušenosti využili v zaměstnání , kde si budou Vaší dobře odvedené práce vážit? Pak neváhejte a přihlaste se k prohlídce pracoviště.

Naše nabídka:

  • Motivující finanční ohodnocení – základní mzda 27000,-Kč
  • Docházkový bonus 0-1700,-Kč
  • Po zaučení výrobní bonus až 1500,-Kč
  • Kvartální odměny a osobní ohodnocení
  • Mimořádné bonusy (letní, zimní, přeplnění plánu)
  • VOLNÉ VÍKENDY!
  • Dotované stravování
  • Plně hrazená doprava MHD
  • Možnost převodu do kmenového stavu společností

Váš profil:

  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Pracovitost a odpovědnost
  • Dobrý zrak
  • Ochota pracovat na směny - ranní, odpolední, noční

Vaše náplň práce:

  • Vizuální kontrola exteriéru, interiéru a výbavy nových vozidel
  • Navážení vozidel na montážní linku
  • Zaznamenávání chyb do inspekční karty
  • Vkládání manuálu a lepení nálepek

Kateřina Žídková

Heřmanická 1648/5 Ostrava - Slezská Ostrava 71000

Mobil: +420735764357

Email: k.zidkova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0t6N000009LbJCQA0

Místo práce: Nošovice