Interní Auditor

Hledáme interního auditora,který bude pravou rukou svému seniornějšímu kolegovi, aby společně posílili interní audit skupiny, a udrželi tak krok s rozšiřujícím se podnikáním.Tato pozice je uzpůsobena pro auditory s cca 2letou praxí, kteří se chtějí více prosadit v interním auditu.

Co budete dělat:

  • Plánovat, provádět testování a podávat zprávy o přidělených auditech za účelem splnění konkrétních cílů auditní zakázky pod dohledem vedoucího interního auditu skupiny.
  • Připravovat zadání pro přidělené audity, dokumentující cíle auditu, přirozená rizika, která je třeba vzít v úvahu jako součást příslušného auditu.
  • Provádět auditní zakázky a dokumentovat auditní práci strukturovaným způsobem, aby bylo možné učinit závěr o provedené práci.
  • Vypracovávat doporučení auditu, která se zabývají hlavní příčinou problémů a dopadem na skupinu, a odsouhlasovat je s auditovanými subjekty.
  • Zajišťovat následné kroky ve spolupráci s vedením, aby bylo zajištěno, že nápravná opatření vedení vyplývající ze zjištění interního auditu byla účinně implementována a v případě potřeby eskalována.
  • Podporovat vedoucího interního auditu skupiny při přípravě plánu interního auditu skupiny a budete pravidelně podávat zprávy vedení.
  • Poskytovat poradenské služby v oblasti vnitřní kontroly.

POŽADUJEME

  • Magisterský titul v oboru finance/ekonomie
  • Komunikativní znalost angličtiny (každodenní komunikace); znalost německého jazyka výhodou.
  • Ideálně 2 roky praxe v oblasti operativního interního auditu. Za výhodu bude považována znalost IT a/nebo finančního auditu.
  • Povědomí o mezinárodních standardech, principech a postupech interního auditu, řízení rizik a principů vnitřní kontroly.
  • Vynikající analytické, kritické myšlení, nezávislý úsudek a schopnost řešit problémy
  • Ochota cestovat do zahraničí

NABÍZÍME

  • 25 dnů dovolené
  • 4 Sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy zaměstnance
  • Benefitní program Flexi Pass
  • Multisport karta
  • Firemní školení v oblasti profesních dovedností a osobního rozvoje
  • Práce v příjemném a moderním prostředí s občerstvením na pracovišti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Nikola Váně
Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

Telefon: +420 703 865 297
+420 703 865 297

Kód: 52559

Místo práce: Praha