INŽENÝR KVALITY - SENIOR

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Vystudoval/a jste SŠ/VŠ technického směru? Ovládáte nástroje kvality? Hovoříte plynule anglicky? Rádi byste pracovali pro úspěšnou strojírenskou společnost se silným postavením na trhu, která si váží svých zaměstnanců? Pak hledáme právě Vás!

Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí sídlící na Hodonínsku přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: INŽENÝR KVALITY - SENIOR

Náplň práce

  • Řešení reklamací a nápravných opatření
  • Řešení otázek kvality ve výrobě
  • Spolupráce při realizaci ISO
  • Reklamace, 8D reporty
  • Podpora při zavádění nových výrobků do výroby

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Závodní stravování
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Liberec

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v automotive
  • Znalost nástrojů a metod řízení jakosti
  • Angličtinu na komunikativní úrovni podmínkou
  • ŘP sk. B
  • Flexibilitu, samostatnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikola Benešová
Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775787077

Kód: 50461

Místo práce: Liberecký kraj