Inženýr/ka zákaznické kvality s AJ nebo NJ v automotive

Rádi se s Vámi setkáme, pokud:

se domluvíte v německém nebo anglickém jazyce, znalost druhého jazyka výhodou

máte odpovídající praxi na oddělení kvality

máte vynikající komunikační a prezentační dovednosti

Pracovní náplň:

podpora svěřeného zákazníka

zpracovávání zákaznických reklamací a změnového řízení

spolupráce na tvorbě FMEA

kooperace s procesními a dodavatelskými kvalitáři, oddělením Vývoje, atd.

příprava podkladů pro interní a externí audity

Na co se můžete těšit:

flexibilní začátek a konec pracovní doby

5 týdnů dovolené

nadstandardní možnosti individuálního profesního rozvoje

měsíční prémie až do výše 10 % z hrubé mzdy

příspěvek na závodní stravování

příspěvek na dopravu

příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 % z hrubé mzdy, max. 1 500 Kč za měsíc

zvýhodněné tarify u T- mobile pro Vás i Vaší rodinu

firemní jazykové kurzy (1 hodina týdně v rámci pracovní doby)

Informace o pozici

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Pardubicko