Inženýrská činnost v investiční přípravě staveb Plzeň

Požadujeme:

vzdělání VŠ (nebo SŠ) stavebního směru,

znalost stavebního zákona, zákonů a vyhlášek s ním souvisejících,

praxe v inženýrské činnosti

praxe v projekci výhodou,

znalost práce na PC (MS Office),

znalost grafických systémů CAD vítána,

dobré komunikační schopnosti,

schopnost samostatné i týmové práce,

zodpovědnost, svědomitost, časovou flexibilitu a zájem o práci v daném oboru,

řidičský průkaz skupiny B

Nabídka:

Zázemí stabilní projekční firmy v Plzni

Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb

Moderní pracovní prostředí s vysokou úrovní technického zázemí a výborným kolektivem

Poskytování kvartálních, ročních či mimořádných odměn

Mzdové podmínky v souladu s interní podnikovou směrnicí

Benefity ve formě: pružné pracovní doby, 8 dní placeného volna nad rámec dovolené, příspěvek na stravování, podniková jídelna, důchodové a životní pojištění, příspěvek na bydlení, odměna při pracovních výročích, zaměstnanecké výhody u KB a ČSOB, možnost zaměstnanecké půjčky, příspěvky na sportovní aktivity a další…

Podpora dalšího osobního vzdělávání

Pracovní náplň:

zajišťování inženýrské činnosti na významných dopravních a inženýrských stavbách,

spolupráce na projekční činnosti,

administrativní práce spojená s inženýrskou a projekční činností.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Plzeň