IT WMS Specialista - stačí minimální praxe Nová Hospoda okres Tachov

Máš alespoň částečné zkušenosti v oblasti IT?

Jsi prozákaznicky orientovaný?

Požadujeme:

  • SŠ zaměřená na informační technologie
  • ideálně zkušenosti s prací, se zákaznickou podporou logistického skladového systému - šikovného člověka s potenciálem zaškolíme
  • angličtina na komunikativní úrovni

Pracovní náplň:

  • Účast na pohotovostní podpoře druhé úrovně (v pracovní době - jedná se o práci na ranní a odpolední směně )
  • Vytváření a úprava sestav (SQL)
  • Dokumentace změn / procesů ve skladu
  • Řízení změn v aplikacích a podávání zpráv
  • Realizace a dohled nad incidenty SNOW

Nabídka:

  • Zaškolení pro práci v interním skladovém systému mezinárodní společnosti
  • Moderní provoz v logistickém centru
  • Firemní výborná kantýna s výběrem jídel
  • 25 dní dovolené

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Nová Hospoda okres Tachov