Junior FAKTURANT/ka - ČELÁKOVICE - cca 33.000 - 35.000 Kč

Hledám fakturanta/ku se znalostí AJ a ČJ (výhodu budete mít i se znalostí ruštiny).

zájem o oblast fakturace, účetnictví a administrativy (znalost účetního systému Money S4 výhodou)

jazykové znalosti, hlavně angličtina, ruština bude Vaší velkou výhodou

pozice je vhodná i pro absolventy

Co od Vás očekáváme?

► základní orientaci ve fakturaci/účetnictví/skladovém hospodaření - převodky/příjemky apod./ekonomické vzdělání

► znalost práce v MS Office, účetního systému Money S4 - výhodou

► pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

► znalost nebo AJ a ČJ, případně i RJ

Pracovní náplň:

fakturace (zpracování faktur, zadání do systému, hlídání splatnosti, apod.)

► kooperace s účetním oddělením a skladem

► komunikace se zákazníky

► příjem objednávek, zpracování v systému

► administrativa

Na co se můžete těšit?

► na mzdu cca od 33.000 - 35.000 Kč (podle zkušeností)

► dlouhodobou spolupráci na HPP - plný úvazek

► nástup možný ihned/dohodou

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Čeština - Středně pokročilá
  • Angličtina - Mírně pokročilá
  • Ruština - Mírně pokročilá

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: ProfesKontakt, s.r.o.

Kontakt: Bc. Romana Koudelková

Telefon: 736 482 328

Kód: 1638439762

Místo práce: Středočeský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy