Kalkulant/ rozpočtář - AUTOCAD

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Hledáme do naší skvělé party výrobního kalkulanta/rozpočtáře a výkresáře znalého AutoCADu!

Kdo jsme a koho hledáme?

Jsme součástí skupiny PEI / Genesis, předního distributora konektorů na světě. Naše úspěšné 70leté působení spočívá v rychlých dodávkách díky velkým skladovým zásobám, vlastní výrobě konektorů a kabelů a hlavně díky našemu skvělému týmu odborníků. Pokrýváme řešení pro různé odvětví, jako je průmysl, telekomunikace, medicína a zemědělství.

KLÍČOVÁ JE PRO NÁS DYNAMIKA. MÁTE SMYSL PRO DETAIL A UMÍTE PŘEMÝŠLET V SOUVISLOSTECH?

BAVÍ VÁS TVOŘIT EXCEL TABULKY A DOKÁŽETE SI PO SOBĚ KŘÍŽOVĚ ZKONTROLOVAT VÝSLEDKY A RÁD KRESLÍTE V AUTOCADU?

Co vás čeká:

• Technické výkresy metalických a optických propojovacích kabelů v AUTOCADU či VISIO

• Kalkulace výrobních cen propojovacích kabelů

• Kalkulace materiálové spotřeby

• Kalkulace výrobních operací včetně pracnosti

• Výpomoc při sestavení výrobních kusovníků

• Výpomoc s procesní efektivností, výrobní optimalizací a analýz

Co od vás očekáváme:

• Min. středoškolské vzdělání: technickoekonomický obor je velkou výhodou

• Nebo praxi na podobné pozici, alespoň 2 roky

• Velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office, především Excel a AUTOCAD

• Znalost technické a výkresové dokumentace

• Samostatnost, pečlivost, důslednost a odpovědnost

• Schopnost týmové práce

• Alespoň pasivní angličtinu, výhodou je komunikativní úroveň

Co nabízíme:

  • Jednosměnný pracovní provoz
  • Čisté výrobní zázemí v Lounech, s možností práce home office
  • 25dnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
  • Odborné školení a možnost profesního rozvoje, pravidelné kurzy angličtiny
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Pokud jste pečlivý, máte smysl pro detail a rádi byste se podíleli na úspěchu našeho týmu, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na vaši odpověď!

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Ing. Veronika Boháčová

Telefon: +420 725 757 164

Místo práce: Louny