Konstruktér elektro České Budějovice

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro

zkušenosti v oblasti elektro konstrukce

orientace v PLC-Systémech Siemens a Beckhoff

AJ či NJ min.na komunikativní úrovni

ochota absolvovat služební cesty

Pracovní náplň:

Tvorba elektro dokumentace jednoúčelových strojů a zařízení

Tvorba systému kvality pro výrobu elektro rozvaděčů jednoúčelových strojů

Koordinace spolupráce při přestavbách strojů a jejich elektrických řízení

Koordinace spolupráce v rámci oddělení konstrukce (strojní/elektro konstrukce)

Spolupráce s technickými útvary mateřské společnosti

Nabídka:

13. a 14. mzda

5 týdnů dovolené

Sick days

Dotované závodní stravování, výběr z 5 menu

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Možnost využití rekreačních zařízení na Lipně

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: České Budějovice