Konstruktér/Konstruktérka (PBK Chrudim a.s.)

Firma PBK Chrudim a.s. úzce spolupracuje s prefa výrobnami a podílí se na realizaci zajímavých staveb po celé České republice se zaměřením na skladové a výrobní objekty, administrativní objekty, obchodní centra, multifunkční centra, stadiony, bytovou výstavbu a mnoho dalších. www.pbkchrudim.cz

Hledáme zaměstnance na pozici Konstruktér/Konstruktérka (PBK Chrudim a.s.)

PBK Chrudim a.s.

  • Firma PBK Chrudim a.s. úzce spolupracuje s prefa výrobnami a podílí se na realizaci zajímavých staveb po celé České republice se zaměřením na skladové a výrobní objekty, administrativní objekty, obchodní centra, multifunkční centra, stadiony, bytovou výstavbu a mnoho dalších.
  • www.pbkchrudim.cz

Místo pracoviště:

  • Praha 4 – ul. Durychova nebo České Budějovice

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • SŠ – stavebního zaměření

Aktuální projekty:

  • Aréna Brno (multifunkční sportovní a kulturní hala)
  • Halové objekty: La Lorraine – Kladno, Skladové haly Ostrov nad Ohří, Eurowax, …
  • Administrativní centra: Kampus České spořitelny Praha

Hlavní náplň práce:

  • Zpracování výrobních výkresů a detailů zaměřené na prefabrikaci

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání stavebního zaměření – praxe není podmínkou
  • Základní znalost práce na PC (MS Word, Excel, AutoCad případně Allplan) – možnost zaškolení
  • Schopnost a snahu dále se vzdělávat
  • Odpovědnost, preciznost

Nabízíme:

  • Práci v přátelském kolektivu
  • Stabilní zázemí zavedené kanceláře
  • Profesní růst, zaučení problematiky od zkušenějších kolegů
  • Dobré platové ohodnocení, pravidelný nárůst mzdy v závislosti na profesním růstu, roční bonusy
  • Zpětnou vazbu od spolupracujících projektantů a realizačních firem díky práci na dokumentacích ve výrobním stupni
  • Nástup možný ihned

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvky na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost výuky angličtiny
  • Firemní akce

Kontakt:

  • Ing. Vladimír Dibelka, Ph.D.
  • 602 518 873
  • dibelka@pbkchrudim.cz

Firma: A-Z PREZIP a.s.

Kontakt: Martin PAVLIŠTA
Pardubická 326, 537 01 Chrudim

Telefon: 605200102

Místo práce: Praha 4, České Budějovice

Poznámka: vhodné pro absolventy