Konstruktér / ka Pardubice

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské případně středoškolské vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost práce v Autocad a Inventor 3D nutná, případně jiný 3D software
  • znalost němčiny nebo angličtiny výhodou
  • organizační schopnosti, spolehlivost a flexibilita
  • řidičský průkaz
  • vysoké pracovní nasazení, cílevědomost, samostatnost
  • zralou osobnost s orientací na dosažené výsledky
  • schopnost pracovat jako součást kolektivu
  • technické myšlení
  • zájem o detailní teoretickou i praktickou znalost každého nabízeného produktu
  • schopnost systematické práce a její organizace
  • ochotu zúčastnit se veškerých výrobních procesů a montáží v rámci přípravy na výkon funkce

Pracovní náplň:

  • konstrukce strojů a zařízení
  • příprava tech. podkladů pro prodej a pro výrobu
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními podniku
  • telefonický i písemný kontakt se zákazníky

Nabídka:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál ve výši 116 Kč
  • dlouhodobý pracovní poměr
  • zvyšování kvalifikace a profesní růst
  • firemní akce a benefity

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Pardubice