Konstruktér /ka - plechové a kovové díly Žáravice

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • znalost 2D a 3D programu, ochota absolvovat další vzdělávání
  • znalost NJ či AJ pro komunikaci se Švýcarskem a Německem
  • zkušeností v oblasti zpracování plechů, kovů nebo nábytku vítány
  • pozitivní myšlení, zodpovědný přístup

Pracovní náplň:

  • zhotovování konstrukčních výkresů plechových dílů a kusovníků, jejich archivace a tisk pro výrobu
  • příprava CAD dat pro CNC programování výrobních strojů
  • zhotovování a optimalizace dle požadavků zákazníka
  • kontrola úplnosti podkladů pro zhotovení výrobní dokumentace, popř. jejich vyjasnění s projektovým vedoucím
  • definice výrobních objednávek – kusovníky, pracovní plány

Nabídka:

  • různorodou tvůrčí práci v zajímavé zakázkové výrobě
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování v hodnotě 70 Kč
  • příspěvek na dopravu
  • roční prémie

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Žáravice