KONSTRUKTÉR STROJŮ (55-65.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte SŠ vzdělání strojírenského směru a praxi s konstrukcí jednoúčelových strojů? Orientujete se v dokumentacích a chcete být součástí zajímavých projektů? Pak neváhejte a pošlete mi Váš životopis!

Prosperující společnost hledá kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR STROJŮ (55-65.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení projektů
  • Návrh a tvorba technické dokumentace a 3D modelů
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s kolegy

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní slevy
  • Lokalitu: okres Semily

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojírenského směru
  • Praxe s konstrukcí jednoúčelových strojů
  • Znalost práce s AutoCAD, Inventor
  • Znalost AJ - základní
  • Proaktivní přístup

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Zdeňka Přečková
Jurečkova 18, 702 00 Ostrava

Telefon: +420 775787071

Kód: 53288

Místo práce: Liberecký kraj