Kontrolor, pracovník kontroly

Dittrich & Greipl je Vaším partnerem v zakázkové průmyslové výrobě plechových skříní a přístrojů podle Vašich potřeb a nabízí Vám téměř všechny výrobní procesy na jednom místě. Do svého závodu v Kaplici přijme pracovníka na pozici KONTROLOR, PRACOVNÍK KONTROLY.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou, nikoliv podmínkou)

- praxe v oboru kontroly vítaná

- samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu a teamovýho ducha

- znalost práce na PC, práce s MS Office

- znalost práce s měřidly, metrologie

Náplň práce:

- vstupní a výstupní kontrola

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení

- hlavní pracovní poměr

- flexibilní pracovní doba

- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, výhodné vedení účtů, týden dovolené nad rámec ZP a další)

- příjemné pracovní prostředí

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete Váš aktuální profesní životopis v českém jazyce na p.mejdrechova@dittrich-greipl.com. Popřípadě kontaktujte Ing. Bc. Petru Mejdrechovou, vedoucí personálního oddělení na tel. 380 30 13 23, 734 256 003.

Předem děkujeme za projevený zájem pracovat v naší společnosti a těšíme se na viděnou.

Firma: Dittrich & Greipl CZ s.r.o.

Kontakt: ING. BC. PETRA MEJDRECHOVÁ
Pohorská 148
382 41 Kaplice

Telefon: 380301323

Místo práce: Kaplice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé