Kontrolor svítidel - výrobní

TREVOS, a.s. Jsme stabilní česká firma, působící ve vývoji, výrobě a prodeji průmyslových svítidel od roku 1990. V České republice jsme největším výrobcem průmyslových svítidel a řadíme se mezi významné zaměstnavatele v regionu. Zahraniční obchod tvoří 70% našeho obratu a naše svítidla exportujeme do více jak 63 zemí světa.

Náplň práce

Vizuální a funkční kontrola vyrobených svítidel – kontrola montáže, zapojení a výrobních postupů

Provádění funkčních zkoušek měřícího zařízení

Spolupráce s techniky a výstupní kontrolou

Vedení evidence o provedených zkouškách

Práce na plný úvazek, dvousměnný provoz, po-pá

Požadujeme

Vyučení (elektrotechnické zaměření výhodou)

Pečlivost a manuální zručnost

Vhodné pro muže i absolventy

Nabízíme

Práci v moderních prostorách

Zázemí české stabilní výrobní společnosti

Dotované stravování v podnikové jídelně

Benefitní karty (po 6 měsících)

Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)

Dovolená 25 dní

Firma: TREVOS, a.s.

Kontakt: Jitka VODIČKOVÁ
Nová Ves 34, 511 01 Turnov

Telefon: 481 363 355

Místo práce: Turnov

Poznámka: vhodné pro absolventy