Konzultant ELEKTRO - technická podpora (M/Ž), home-office, pracovní doba 8 hodin

Velkoobchod s komponenty pro obnovitelné energie, jež působí ve více než 30 zemích světa hledá do svého teamu nového kolegu:

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr - po zapracování smlouva na dobu neurčitou
  • Pracovní doba 8 hodin denně PO-PA , jednosměnný provoz, víkendy jsou VOLNÉ
  • Možnost práce na home-office
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Práce v příjemném prostředí malého kolektivu
  • Kvalitní zaučení, teamové zázemí
  • Notebook, služební telefon i pro soukromé účely
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • MultiSport karta

Popis pracovní pozice :

  • Řešení technických problémů po telefonu
  • Zaškolování zákazníků (instalační firmy)
  • Jednání se zahraničními dodavateli a českými a slovenskými zákazníky
  • Občasné pracovní cesty po ČR a SR
  • Spolupráce v rámci týmu technických poradců ve Frýdku Místku a komunikace s kolegy v Praze

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru elektro – SŠ s maturitou s min. praxí 2 roky nebo VŠ i bez praxe
  • Pokročilá znalost práce v Microsoft Windows a MS Office
  • Znalost AJ na komunikační úrovni (A2-B1) – čtení návodů k použití, komunikace s dodavateli emailem, občasná přímá komunikace
  • Aktivní řidič osobního automobilu
  • Manuální zručnost, samostatnost, ochota na sobě pracovat, zájem o fotovoltaiku, příjemné vystupování

V případě zájmu budu ráda, když mě budete kontaktovat Jitka Šeiner

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Jitka Seiner
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 449782

Místo práce: Frýdek-Místek

Poznámka: vhodné pro absolventy