Kreativní grafik Praha pro prodej aut

I reklama má svou tvář! Více informací na www.ceskemodelky.cz

Grafický designér automobilového průmyslu

Náplň práce: Hledáme kreativního a talentovaného grafického designéra specializujícího se na výrobu brand materiálů v automobilovém průmyslu. Vaším hlavním úkolem bude tvorba brandingových prvků, vizualizací, plachet, bannerů, billboardů, vizitek a dalších propagačních materiálů. Budete úzce spolupracovat s agenturami a dodavateli a případně se podílet na grafických vizualizacích ve 3D.

Nabízíme:

  • Zajímavou a dynamickou pracovní pozici v prostředí neustálého růstu.
  • Možnost osobního i profesního rozvoje a dalšího vzdělání.
  • Motivující pracovní prostředí a příležitost spolupracovat s profesionály ve svém oboru.
  • Dobré finanční ohodnocení a široké benefity.
  • Příspěvek na Multisport kartu pro podporu vašeho zdraví.
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.
  • 5 dnů dovolené navíc.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem pro tuto příležitost, zašlete nám váš životopis v českém jazyce spolu s portfoliem.

Těšíme se na vaši odpověď!

Firma: Radek Ahne

Kontakt: AHNE agency
Dopraváků 723, 18300 Praha 8 - Dolní Chabry

Místo práce: Praha 8

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy