KRMIČ, traktorista, živočišná výroba

Jsme zemědělská společnost a nabízíme danou pracovní pozici.

Jedná se o pracovní poměr, pracovní úvazek - plný, na dobu neurčitou, nepřetržitý provoz (8 hodinová pracovní doba + služby)

NÁPLŇ PRÁCE:

práce se zvířaty - krávy a telata

                           - Řízení dopravních prostředků

POŽADAVKY:

Praxe nutností.

Manuální zručnost, Fyzická zdatnost, Zodpovědnost, Pracovitost

Řidičské oprávnění skupiny T (traktor + krmný vůz, nakladač) a B.

Praxe v oboru důležitá

BENEFIT:

k platu - benefit 500,-Kč možnosti využití masaží nebo zakoupení vitamínů.

Dále k výkonu zaměstnání nabízíme možnost bydlení ve služební bytě.

VZDĚLÁNÍ:

základní

HRUBÁ MĚSÍČNÍ MZDA:

35 000,-Kč - 45 000,-Kč (dle odpracovaných směn)

Firma: PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY a.s.

Kontakt: PLEMENÁŘI
76502 Otrokovice

Telefon: 731866974

Místo práce: Napajedla