KUCHAŘ/KA 60 - 65 000 Kč ihned Lety Dobřichovice

Hledáme šikovnou kuchařku/e  na hlavní pracovní poměr do příjemné restaurace převážně s českou kuchyní. Místo výkonu práce Lety Dobřichovice.

Nabízíme:

  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Měsíční mzda 60 - 65 000Kč dle zkušeností
  • Pracovní doba - krátký/dlouhý týden
  • Práce v příjemném prostředí
  • Zaučení od kolegy
  • Spolupráce na tvoření nového jídelního lístku

Co Vás čeká:

  • Příprava pokrmů (převážně čeká kuchyně - cca 150 jídel denně)
  • Příprava pracoviště a udržování pořádku
  • Dohled nad skladovým hospodářstvím a příprava podkladů
  • Komunikace se servisem ohledně rezervací a potřebných prodejů
  • Spolupráce při vytváření jídelního lístku

Požadujeme:

  • Potravinářský průkaz
  • Vyučení v oboru kuchař/číšník značnou výhodou
  • Kuchařské dovednosti a dovednost chutně vařit podmínkou
  • Schopnost a ochota učit se novému
  • Odolnost vůči stresu
  • Týmovost - schopnost spolupráce
  • Organizační schopnosti

Firma: UNIWORKS CB s.r.o.

Kontakt: Michaela Zámečníková

Místo práce: Lety Dobřichovice

Poznámka: vhodné pro absolventy