Kuchař/ka do lázeňských hotelů

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen dospělým, ale i dětem. S téměř 600 zaměstnanci se řadíme k významným zaměstnavatelům ve Zlínském kraji.

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba, jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen dospělým, ale i dětem. S téměř 600 zaměstnanci se řadíme k nejvýznamnějším zaměstnavatelům ve Zlínském kraji.

Pracoviště: Společenský dům

Nástup dohodou

Náplň práce:

  • příprava snídaní, obědů a večeří pro hotelové hosty podle nastavených jídelníčků
  • příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně
  • dodržování hygienických norem

Požadujeme:

  • vyučení nebo praxi v oboru
  • zájem o obor

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 5 000 - 20 000 Kč (Podle dosažené praxe a zkušeností)
  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • pracovní doba 37,5 hod/týden
  • týden dovolené navíc (25 dnů)
  • zaměstnanecké stravování
  • možnost zaměstnaneckého ubytování za nízké ceny
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pracovní oděv (po zapracování)
  • možnost profesního růstu (v rámci různých středisek)
  • zvýhodněné výměnné rekreace v ČR i SR
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • slevy u obchodních partnerů

Firma: Lázně Luhačovice,a.s.

Kontakt: Bc. Michaela Kadlecová
Lázeňské náměstí 436, 76326 Luhačovice

Telefon: +420577682213
+421731402385

Místo práce: Luhačovice