KVALITÁŘ (40 - 45.000 KČ + BONUS)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jste strojař s praxí v oblasti kontroly obráběných nebo svařovaných dílů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Už Vás nebaví práce na 3 směny, ale ranní a odpolední provoz je pro Vás v pořádku? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná mezinárodní společnost se zaměřením na zakázkovou výrobu, přijme kolegu na pozici KVALITÁŘ (40 - 45.000 KČ + BONUS)

Náplň práce

  • Provádění inspekcí svařovaných dílů podle stanovených standardů a specifikací
  • Identifikace a dokumentace nedostatků v kvalitě
  • Spolupráce s výrobním týmem na řešení problémů a zlepšení procesu
  • Práce s měřícími přístroji

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Lokalita: Praha - Východ
  • Nástup ihned nebo dohodou

Požadujeme

  • Zkušenosti s kontrolou kvality - obráběných nebo svařovaných dílů
  • Min. SOU - strojírenského zaměření (případě příbuzný obor)
  • Velmi dobrou znalost výkresové dokumentace
  • Prokazatelné zkušenost s měřícími přístroji
  • Ochotu pracovat na dvě směny

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Pavla Zítková

Telefon: +420 773737662

Kód: 54794

Místo práce: Středočeský kraj