Lakýrník pro železniční průmysl - mzda 38.000,- Kč/měs.

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte praxi na pozici lakýrníka a nevadí Vám práce na směny? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Nabízíme:

  • Hrubý měsíční příjem 38.000,- Kč včetně prémií a bonusu
  • Hrubá hodinová sazba od 156,50 Kč/hod.
  • Osobní ohodnocení až 50 % mzdového tarifu
  • Příplatek za noční směnu 17 Kč/hod.
  • Příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod.
  • Příplatek za ztížené pracovní prostředí 9 Kč/hod.
  • Motivační bonus až 3 000 Kč/měs. za plnění pracovního fondu
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Možnost přesunu do kmenového stavu
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Možnost týdenních záloh
  • Vánoční prémie
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Pracovní náplň

  • Lakování povrchů s vysokými nároky na přípravu povrchu
  • Příprava nátěrové hmoty
  • Dodržování předepsaného rozsahu nástřiku, tloušťky nátěru a požadované kvality

Očekáváme od Vás:

  • Praxi na pozici lakýrník
  • Ochotu pracovat ve 12hodinových směnách
  • Životopis

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Petra Rakovianová
Chopinova 483/8, 70200 Ostrava

Telefon: +420800880810
+420797978299

Kód: 551

Místo práce: Bohumín