Lékař

Místo práce: privátní psychiatrická klinika CNS CENTRUM TŘINEC s.r.o. (v těsné blízkosti slovenských a polských hranic) - akreditované zařízení MZ pro vzdělávání lékařů  v oboru psychiatrie

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zájem o zajímavou pracovní příležitost v oboru psychiatrie?  Pak využijte této zajímavé příležitosti, stát se součásti lékařského týmu v jednom z nejmodernějších akreditovaných psychiatrických akutních zařízení v ČR.  Vhodné i pro lékaře absolventa.

Náplň práce

  • poskytování lékařské péče pacientům na lůžkovém oddělení

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • praxe v oboru VÝHODOU (není však nutná)
  • chuť dále se vzdělávat v oboru psychiatrie
  • spolehlivost, samostatnost a aktivní přístup

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • finanční náborový příspěvek až do výše Kč 100 000,-
  • nadstandardní roční odměny
  • šest týdnů plně placené dovolené
  • podpora a možnost dalšího vzdělávání
  • příjemný kolektiv a kvalitní zázemí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce LÉKAŘ ABSOLVENT? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu cnscentrumtrinec@seznam.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů na personální oddělení společnosti CNS - CENTRUM TŘINEC, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Firma: CNS-CENTRUM TŘINEC s.r.o.

Kontakt: Michaela KALINSKÁ
Kaštanová 268, 739 61 Třinec - Dolní Líštná

Telefon: 558309580

Místo práce: Třinec

Poznámka: vhodné pro absolventy