LÉKÁRNÍK/CE - CENTRUM PRAHY - VOLNÉ VÍKENDY

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jste Lékárník/ce, který si přeje pracovat v příjemném prostředí bez nutnosti pracovat o víkendech, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na vaši odpověď!

Úspěšná lékárna přijme kolegu/kolegyni na pozici LÉKÁRNÍK (60 - 65.000 KČ)

Náplň práce

  • Zajištění vysoce kvalitního a bezpečného poskytování léků a farmaceutických produktů zákazníkům
  • Poradenství a informování zákazníků o léčivech, jejich dávkování a vedlejších účincích
  • Správa skladových zásob a kontroly dodržování předpisů
  • Spolupráce se zdravotnickými pracovníky a lékaři v rámci péče o pacienty
  • Aktivní účast na rozvoji lékárenského oddělení a zavádění nových postupů

Nabízíme

  • Stabilní práci v centru Prahy
  • 25 dnů dovolené
  • Pracovní dobu 8h denně od pondělí do pátku
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Bonusy
  • Dotované stravování

Požadujeme

  • Absolvované vzdělání v oboru farmacie a oprávnění lékárníka
  • Praxe v lékárně výhodou
  • Schopnost komunikovat s různými typy zákazníků a poskytovat jim vysokou úroveň služeb
  • Organizační schopnosti a pečlivost v práci
  • Zájem o neustálé vzdělávání se v oboru a sledování novinek

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Pavla Zítková

Telefon: +420 773737662

Kód: 46153

Místo práce: Praha