Maintenance & Engineering Manager m/ž Plzeň

Požadujeme:

Víceleté zkušenosti v oblasti inženýrství a řízení údržby.

Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Silná znalost lean / Six sigma - certifikace jsou výhodou.

Řízení systémů preventivní údržby a neustálého vývoje.

Počítačové dovednosti.

Zodpovědnost za vybavení a průběžné školení oddělení údržby.

Zkušenosti s programováním PLC / AutoCad výhodou.

Silné schopnosti vyjednávat a řešit problémy.

Vynikající time management a organizační schopnosti.

Schopnost rychle analyzovat a řešit složité požadované problémy.

Znalost současných tiskových technologií výhodou.

Silná osobnost, která dokáže spolupracovat s různými osobnostmi.

Dobré vůdčí a komunikační dovednosti.

Týmový hráč.

Pozitivní, proaktivní přístup, schopnost plánovat dopředu.

Odpovědnost za definování strategie oddělení údržby pro zajištění plynulého chodu výroby, jako jsou:

  • plánování údržby zařízení.
  • řízení rozpočtu (údržby).
  • správa pracovních příkazů.
  • inventář náhradních dílů.
  • analýza kořenových příčin.
  • reliability Engineering (zvýšení spolehlivosti zařízení).
  • pokračování ve zlepšování.
  • dokumentace + výkaznictví (KPI).
  • havarijní plánování (nouzové plány pro kritické procesy).

Pracovní náplň:

Vedení lidí z oddělní údržby.

Motivování, organizování a podpora týmové práce.

Školení a rozvoj personálu údržby.

Tvorba plánů preventivní údržby strojového parku s cílem předcházet poruchám.

Zodpovědnost za zavádění a udržování metodik štíhlé výroby.

Kontrolovat výrobní a provozní parametry, kontrolovat spotřebu materiálu a nářadí ve výrobním procesu, analyzovat a plánovat nápravná opatření.

Vyhledávání technických nedostatků v areálu firmy a zajištění jejich opravy.

Nabídka:

Možnost podílet se na nových a zajímavých projektech.

Naučit se spoustu nových věcí, ale i možnost uplatnit své znalosti a dovednosti v praxi.

Poznat dobrou partu lidí, která táhne za jeden provaz.

Máme neformální pracovní prostředí a atmosféru (žádný dress code).

25 dnů dovolené.

Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně.

Příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den.

Zajímavý plat + bonusová složka.

Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1% ze mzdy, min. 300 Kč měsíčně.

Příspěvek 1000 Kč měsíčně na Sodexo kartu.

Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.

13. mzda.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Plzeň