HR MANAŽER | AUTOMOTIVE | SLUŽEBNÍ AUTO

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Výzva pro zkušené lídry z HR! Pro automotive společnost v jižních Čechách hledáme toho pravého kandidáta na pozici HR MANAŽER.

Náplň práce

  • Kompletní zaštítění HR oddělení a procesů ve firmě
  • Vedení menšího týmu na HR oddělení
  • Podpora pro tým
  • Komunikace HR témat s manažery a ředitelem
  • Komunikace s kolegy z celé ČR i zahraničí
  • Digitalizace

NABÍZÍME

  • Týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Služební auto
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční bonusy dle KPI
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina B2+, denní komunikace slovem i písmem
  • Praxe z obdobné pozice ve strojírenství nebo ideálně automotive
  • Manažerské dovednosti, leader, zkušenosti s vedením lidí
  • Inovativnost a cílevědomost, pozitivní vztah k digitalizaci a dotahování věcí do konce

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 389 502 940

Kód: 7-14-407048

Místo práce: Písek