MANAŽER KALKULACE ZAKÁZEK

Jsme evropským centrem výroby nádrží a náročných částí strojů a zařízení. Naše práce je pro svoji kvalitu uznávána těmi nejnáročnějšími zákazníky v Evropě, ale i např. Austrálii, Japonsku a USA. Naše zakázky nepodléhají krizím ani ekonomickým výkyvům a jako ryze česká firma podporujeme rozvoj průmyslu v našem regionu.

Chcete pracovat ve firmě, kde budete mít možnost se doslova dotknout výsledků Vaší práce? Mít intenzivní kontakt se zahraničím? Zdokonalovat se ve svém oboru a navíc pracovat ve firmě, kde vidíte a ovlivňujete podstatnou část procesu vzniku a realizace výrobků sloužících po celém světě náročným úkolům? Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
  • praxe v oboru strojírenské výroby min.5let
  • nutná znalost technologií a normování strojírenských procesů, znalost strojírenské dokumentace
  • znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Windows / Office, Internet)
  • flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • zajišťuje vypracování kalkulace zakázek na základě poptávek od obchodních manažerů
  • zajišťuje provoz oddělení kalkulace zakázek v závislosti na požadavcích obchodních manažerů z dokumentu „Přehled poptávek ke zpracování a stanovení priorit“
  • vytváří ceny s ohledem na ziskovost zakázek a jejich zpětném hodnocení
  • zodpovídá za tvorbu ceníků a monogramů pro opakované a podobné zakázky
  • sbírá data a vypracovává analýzu faktorů ovlivňující stanovení cen našich výrobků
  • zajišťuje a organizuje spolupráci s ostatními útvary – technologie, konstrukce –podílejících se na vypracování podkladů pro zpracování kalkulací

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz s možností práce z domova
  • odborný a kvalifikační růst
  • smluvní mzdu + osobní ohodnocení
  • stabilizační odměny
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • možnost stravování v podnikové jídelně
  • možnost ubytování v podnikové ubytovně
  • mimořádné a cílové odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity
  • zaměstnání v přátelském kolektivu zkušených pracovníků, kteří jsou vždy ochotni pomoci

Firma: BAEST Machines & Structures, a.s.

Kontakt: Petra Smolíková
Černoleská 1930, 25601 Benešov u Prahy

Telefon: 722711200
722711200

Místo práce: Benešov