Manažer/ka kvality České Budějovice

Požadujeme:

  • znalost výrobního prostředí
  • anglický jazyk na komunikativní (min. B1) - denní komunikace s kolegy v zahraničí
  • silný zájem o QMS včetně velké motivace se v této oblasti dále rozvíjet
  • znalost systému řízení kvality podle ISO 9001 a správy ISO dokumentace
  • povědomí o systémech řízení podle ISO 14001, ISO 45001, ISO 22000, ISO 50001, FSC-STD-40-004 a BRC výhodou
  • zkušenosti s plánováním a řízením interních auditů
  • zkušenosti s metrologií výhodou
  • zkušenosti se zpracováním 8D reportů výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:

 vedení pracoviště technické kontroly

 vnitřní školení pracovníků v oblasti kvality

 organizování Rady jakosti pro přezkoumání systému řízení kvality, bezpečnosti potravin (HACCP) a udržitelnosti lesního hospodářství (FSC), včetně kompletace podkladů a zápisů těchto rad

 organizování a účast na dozorových a certifikačních auditech integrovaného systému řízení

 účast při zákaznických auditech

 vydávání, udržování a stahování dokumentace systému životního prostředí, bezpečnosti práce a požární ochrany na základě požadavků SHE koordinátora / referenta BOZP / PO a externího ekologa

 řízení zákaznických a vnitřních reklamací

 evidování a řízení nápravných opatření

 analýza dat a pravidelné zpracovávání přehledů kvality

Nabídka:

  • smlouva na dobu neurčitou
  • roční bonus
  • flexibilní / pružná pracovní doba
  • možnost občasné práce home office
  • jazykové a odborné kurzy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • dotované závodní stravování aj.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: České Budějovice