Manažer objektů a provozu

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Příležitost pracovat pro top společnost v oblasti vývoje v automotive! Hledáme zkušeného profíka v řízení správy budov a výrobního provozu. Přihlaště se nám, ráda se Vámi detaily pozice proberu.

Naše nabídka:

  • týden dovolené navíc
  • flexibilně rozvržená pracovní doba
  • moderní, čisté pracovní prostředí
  • příspěvěk na dojíždění
  • závodní stravování
  • hrazené kurzy AJ a jiné kurzy v rámci profesního rozvoje

Váš profil:

  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • schopnost efektivně řídit energetické procesy
  • znalost smluvní problematiky s dodavateli služeb a zboží, nájemních smluv apod.
  • zkušenost s technickým kreslením v oblasti stavebnictví
  • pokročilá práce s PC – MS Office
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce na úrovni B1
  • platný řidičský průkaz skupiny B

Vaše náplň práce:

  • plánování a řízení provozní a technické správy budov a přilehlých částí v majetku společnosti
  • zajištění pravidelných revizí a kontrolních činností na pevných prvcích budov, rozvodech a zařízeních
  • aktivní účast na energetickém řízení společnosti
  • řízení vozového parku
  • koordinace a dohled nad externí ostrahou
  • řízení týmu odpovědného za údržbu a čistotu (10 členů)

Trenkwalder a.s.

Martina Radkovičová

Aksamitova 1 Olomouc 779 00

Mobil: +420603488829

Email: m.radkovicova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000000fDR7QAM

Místo práce: Olomoucký kraj