MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (55-75.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

V oblasti plánování se pohybujete delší dobu a málo co vás překvapí? Máte zkušenosti s vedením kolektivu? Zvládáte komunikovat v anglickém jazyce? Zašlete mi životopis!

Mezinárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce

  • vedení a rozvoj oddělení plánování
  • zajištění včasných dodávek a plynulé výroby
  • řešení vzniklých problémů a reklamací
  • rozdělování práce plánovačům
  • spolupráce s odděleními napříč výrobou

Nabízíme

  • 13. plat
  • bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na sport, kulturu a pojištění
  • firemní akce
  • Místo výkonu práce: Hustopečsko
  • Nástup možný ihned

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • zkušenosti s plánováním výroby a logistikou
  • prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
  • komunikativnost, samostatnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Hana Havlíčková

Telefon: +420 775474385

Kód: 52851

Místo práce: Jihomoravský kraj