Materialista

Nechybí Vám manuální zručnost a pečlivost? Hledáme šikovné kolegy na pozici materialisty.

Co budete dělat:

  • připravovat granulát před výrobním procesem
  • pracovat s vysokozdvižným vozíkem
  • čistit, ovládat a kontrolovat sušící zařízení
  • ovládat nasávače na strojích
  • udržovat čistotu pracoviště, strojů a provozu

Co požadujeme:

  • ZŠ vyučení nebo SOU (technické zaměření výhodou)
  • praxe v oboru výhodou
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co nabízíme našim zaměstnancům:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou historií
  • náborový příspěvek 20 000,- Kč
  • odměnu za doporučení zaměstnance 10 000,- Kč
  • příspěvek na dopravu až 1 500,- Kč /měsíc
  • příspěvek na zdraví až 500,- Kč /měsíc
  • týmové prémie 1 500,- Kč/měsíc
  • příspěvek za směnný provoz 2 000,- Kč/měsíc
  • bonus za odpracované roky a k životnímu jubileu
  • možnost dotovaného vzdělávání, profesní růst
  • obědy za zvýhodněnou cenu 40 Kč, stravenky

Firma: Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

Kontakt: Dana HRUBCOVÁ
Tyršova 707, 394 68 Žirovnice

Telefon: 702281348

Místo práce: Žirovnice

Poznámka: vhodné pro absolventy