Mechanik

Kolínská společnost OTK printing & packaging a.s. patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě. Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky. Do našeho týmu rádi přivítáme ty z Vás, kterým vyhovuje práce v dynamickém prostředí, nebojíte se změn a máte zájem pracovat na svém profesním rozvoji.

V současné době hledáme kolegu na pozici MECHANIK.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy Střední průmyslové školy!

Co Vás čeká?

  • Řešení závad na polygrafických strojích
  • Analýza a následné odstranění poruch
  • Úprava technologických zařízení
  • Dodržování technických norem

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém nebo strojním oboru
  • Praxe v údržbě - velkou výhodou
  • Zkušenosti z výrobní společnosti - velkou výhodou
  • Pracovitost, manuální zručnost
  • Ochota pracovat na směny + pohotovost
  • Pečlivost a ochotu učit se

Nabízíme:

  • Zaměstnání v tradiční české společnosti s dlouholetou tradicí
  • Vyšší než zákonné příplatky (přesčas, so/ne)
  • Odborné zaškolení na pracovišti
  • Vlastní jídelna (dotované obědy a večeře)
  • 2 sick days
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání (50 Kč/ směna)
  • Zvýhodněné tarify na volání od T-Mobile
  • K řádné dovolené i další dny navíc
  • Řadu interních kurzů a školení
  • Vlastní parkoviště
  • MHD zastávka přímo i firmy

Nástup možný ihned.

Firma: OTK printing & packaging a.s.

Kontakt: Eva Salačová DiS.
Plynárenská 233, 28002 Kolín

Telefon: 725980356

Místo práce: Kolín