Mechanik údržby (M/Ž) - 13. mzda, finanční příspěvky, pravidelné navyšování mzdy

Do naší mezinárodní výrobní společnosti hledáme nového mechanika údržby! Pokud máte zkušenosti v oboru a hledáte stabilní zaměstnání, pak jste na správném místě. Přijďte k nám, kde Vám nabízíme nejen zajímavou práci, ale i prostředí, kde se můžete profesně i osobně rozvíjet!

NABÍZÍME:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 25 dnů dovolené
  • Hrazené závodní stravování
  • Systém Cafeterie
  • Příspěvek na připojištění
  • Profesní a osobní rozvoj
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Různé firemní akce
  • Přátelský kolektiv

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Opravy strojů, zařízení a vybavení budovy
  • Preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení
  • Plnění provozních náplní
  • Výroba konstrukčních celků
  • Evidence vykonaných údržbářských činností
  • Úpravy a zálohování programů
  • Identifikace a diagnostika poruch

POŽADUJEME:

  • Vzdělání strojírenského směru
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost pneumatických systémů
  • Svářecí oprávnění
  • Znalost hydraulických systémů výhodou
  • Znalost ABB robotů výhodou

Pokud hledáte novou výzvu a chcete se aktivně podílet na údržbě a rozvoji našeho výrobního procesu, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaši odpověď a na možnost společně přispívat k úspěchu naší společnosti!

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Daniel Huk
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 449602

Místo práce: Žatec