Metrolog - Měrový technik m/ž Český Krumlov

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ v oblasti strojírenském nebo podobném oboru
  • Anglický nebo německý jazyk alespoň základy
  • minimálně 3roky zkušeností na obdobné pozici
  • znalost technické dokumentace, norem, měření, reklamačního řízení, metodologie Problem solving, 8D, PDCA
  • velmi dobrá znalost výrobních procesů a standardů průmyslové kvality
  • analytické myšlení

Nabídka:

  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • stravování zdarma
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na kulturu (4.500Kč/rok)
  • pravidelné finanční příspěvky (dovolená, Vánoce aj...)

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za samostatné a kvalitativní provádění činnosti výrobní kontroly
  • provádění kompletního dohledu nad výrobou, odpovědnost za správné provádění kontroly, měření
  • analýza problémů ve výrobě a na montážních linkách
  • provádění měření na všech typech měřidel na měrovém středisku
  • spolupráce na zajištění způsobilosti procesů a strojů, zpracování výsledků
  • provádění jednoduché korekce a změn v měřících programech
  • měření upínacích přípravků, jejich částí a nástrojů pro výrobu a technologii

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov