Metrolog / Technik střediska Český Krumlov

Požadujeme:

SŠ / VŠ v oblasti strojírenství nebo v obdobném oboru

Min.3 roky zkušeností na obdobné pozici

Znalost technické dokumentace, norem, měření, reklamačního řízení, metodologie

Problem solving, 8D, PDCA

Analytické metody řešení problémů

Velmi dobrá znalost výrobních procesů a standardů průmyslové kvality

Znalost MS Office (znalost systémů SAP a MS Projekt)

Orientace na výsledky, samostatnost

AJ / NJ – B1+ (komunikativní znalost)

ŘP B

Nabídka:

13. mzdu

Smlouvu na dobu neurčitou

Příspěvek na dojíždění

Plně hrazené závodní stravování (výběr ze 6ti jídel)

Přípatky nad rámec ZP

5týdnů dovolené

Finanční příspěvky (dovolená, Vánoce)

Pracovní náplň:

Provádění kompletního kvalitativního dohledu nad výrobou

Odpovědnost za správné provádění kontroly, měření

Provádí uvolnění prvního dílce

Namátková kontrola dílce ve výrobě

Provádění měření na všech typech měřidel na měrovém středisku

Odpovědnost za vyplnění měřících plánů

Měření pro vstupní kontrolu a poradenství

Analýza problémů ve výrobě a na montážních linkách

Spolupráce na zjištění způsobilosti procesů a strojů a zpracovává výsledky SPC (software QS-Stat)

Práce se softwarem SAP, ověření aktuálních verzí dokumentace / výkresové změny

Provádění jednoduché korekce a změny v měřících programech

Provádění měření a kontrol nastavovacích etalonů pro montážní linky

Měření upínacích přípravků, jejích části a nástroje pro výroby a technologii

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov