MISTR

Hledáme člověka, kterému je blízké řízení a motivace týmu lidí, má pragmatické myšlení a organizační schopnosti.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Budete zadávat úkoly dle plánu výroby a následně kontrolovat kvalitu odvedené práce Vašich podřízených.  Budete nastavovat priority, sledovat dodržování výrobních postupů, navrhovat úpravy, komunikovat s kolegy na úrovni managementu.

Nejdříve budete v tandemu s kolegou, který Vám vše vysvětlí a pomůže v začátcích.

Práce na 8 hodin (po-pá).

Co Vám můžeme nabídnout?

  • plat od 30 000
  • náborový příspěvek ve výše 40.000 Kč
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • dovolenou 200 hodin
  • dotované stravování
  • stravenky 110,-Kč
  • po 1 roce příspěvek na penzijní připojištění
  • odměnu za doporučení nového kolegy až 20 000 Kč

Jak si Vás představujeme?

Ideálním kandidátem by byl člověk, který bude schopný naučit se celý proces pořezu dřeva a následně výrobu lepeného hranolu a v případě potřeby, bude schopný zastoupit mistry výroby na obou halách.

Hledáme člověka se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním technického typu, se zkušenostmi s řízením výroby a týmu 10 až 20 lidí, znalost dřevovýroby podmínkou, držitel řidičského průkazu skupiny B.

Zkušenosti z výrobního podniku – výhodou.

Hlavním kritériem však bude přirozená autorita a ochota naučit se něco nového.

Ze všeho nejdůležitější je, abyste byl u nás spokojen a odráželo se to i ve Vaší práci. Pokud si myslíte, že splňujete naši představu, prosím, ozvěte se nám a vše společně probereme.

A nemějte obavy, co nevíte Vás naučíme!

Firma: LESS & TIMBER, a.s.

Kontakt: Vendula HLAVOVÁ
Chrudimská 1882, 286 01 Čáslav

Telefon: 739539930

Místo práce: Čáslav

Poznámka: vhodné pro absolventy