MISTR | OBRÁBĚNÍ | 1 SMĚNA | 45 000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Do výrobní společnosti na Krumlovsku hledáme specialistu na obrábění, který povede partu cca 12 podřízených.

Náplň práce

  • Řízení mechanického obrábění, vedení podřízených
  • Řešení operativních problémů v průběhu směny
  • Kontrola dodržování pracovních postupů a BOZP
  • Spolupráce na tvorbě návodek a další výrobní dokumentace
  • Práce pouze na jednu směnu!

NABÍZÍME

  • 13. a 14. plat
  • Další prémie
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Další benefity pro zaměstnance a rodiny

POŽADUJEME

  • SOU/SŠ vzdělání technického rázu