Mistr směny – náborový příspěvek 20 – 30tisíc Kč 7214; JIHLAVSKO

Zadavatelem je významná strojírenská firma v regionu

7214; JIHLAVSKO Mistra směny – náborový příspěvek 20 – 30tisíc Kč hledá výrobní společnost firma v Třešti

-náplň práce:

  • -koordinovat činnosti pracovníků výroby
  • -zabezpečit dodržování technologických postupů
  • -zajišťovat dostatek materiálu a odpovídající technické dokumentace pro výrobu
  • -provádět průběžnou vizuální kontrolu kvality výroby
  • -poskytovat podporu při plánování pracovních směn a tvorbě výrobních plánů provozu slévárny
  • -zabezpečovat dodržování pravidel BOZ, PO a kvality odváděné práce

-požadujeme:

  • -min. SO vzdělání z oboru slévárenství příp. strojírenství
  • -praxi na obdobné (vedoucí) pracovní pozici
  • -orientaci v technické dokumentaci
  • -uživatelskou znalost PC
  • -znalost měření základními typy měřidel výhodou

-nabízíme:

  • -výhodné platové podmínky
  • -nástupní plat min. 25 - 30 tis. Kč hrubého dle zkušeností a praxe
  • -po zkušební době 35 tis.Kč i více
  • -13. plat
  • -5 týdnů dovolené
  • -zaměstnanecké výhody
  • -dotované závodní stravování
  • -náborový příspěvek 20 - 30 000,- Kč
  • -možnost ubytování ve vlastním ubytovacím zařízení
  • -pro každého vážného zájemce o zaměstnání máme navíc připraven i uvítací balíček v hodnotě 500 Kč

Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese www.kon-takt.cz.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na uvedený E-mail. kon-takt@kon-takt.cz Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte.

Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

                                               OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle GDPR v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.

Firma: KON-TAKT, spol. s r.o.

Kontakt: Ing. Vítězslav KLEIN
Křenová 224/67, 602 00 Brno

Telefon: 603582738

Kód: 7214

Místo práce: JIhlavsko