Mistr údržby veřejné zeleně

Náplň práce:

  •  vedení týmu pracovníků při údržbě veřejné zeleně
  •  práce v terénu a administrativa v kanceláři
  •  odborné práce při údržbě veřejné zeleně
  •  řízení vozidla
  •  kontrola dodržování bezpečnosti práce, pracovních postupů atd.

Požadujeme:

  • praxe a znalosti v oboru zahradnictví-údržba zeleně (min. 3 roky)
  • praxe s vedením podřízených pracovníků
  • aktivní přístup k řešení problému
  • znalost práce na PC a ŘP sk. B
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalitu

Nabízíme:

  • různorodou, zodpovědnou a samostatnou práci
  • motivující finanční ohodnocení
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Bližší informace o nabízené pozici v pracovních dnech

od 7.00 do 15.30 na tel. 777 742 381

Firma: STAEG, spol. s r.o.

Kontakt: Petra Srněnská
Průmyslová 738/8f, 682 01 Vyškov - Předměstí

Telefon: 517343417

Místo práce: Brno