Mistr údržby pro výrobní závod

Máte zkušenosti z oblasti údržby, jste technicky zdatní a máte zkušenosti s vedením menšího týmu? Rádi přiložíte ruku k dílu a je na Vás spolehnutí? Nevadí Vám směnný provoz?

Potom se nám určitě ozvěte, hledáme právě Vás!

Detailní popis pozice

  • operativní řešení poruch v provozu
  • pravidelní preventivní prohlídky výrobních zařízení
  • zodpovědnost za organizaci práce podřízených na úseku údržby
  • činnost prováděná dle zadaných předpisů s ohledem na dodržování BOZP

Požadujeme

  • praxe na obdobné pozici, zkušenost s vedením týmu lidí
  • technické vzdělání v oboru elektro nebo mechaniky
  • praktický a aktivní přístup k práci
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • dobrá dopravní dostupnost
  • firemní akce

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Škulaviková
Jihomoravský kraj

Telefon: 721 631 130
721 631 130

Místo práce: Brno