Mistr výroby

Náplň práce

Na různé výrobní úseky hledáme vhodného kolegu na pozici mistra výroby. Hlavní pracovní náplní je vedení a řízení zhruba desetičlenného týmu, jeho podpora a organizace práce za účelem dosažení efektivní výroby. Výhodou pro tuto práci jsou zkušenosti s vedením kolektivu, organizační a komunikační dovednosti a vzdělání technického směru.

Požadavky a předpoklady

  • SŠ technického směru (stavební zaměření výhodou)
  • základní znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Samostatnost, důslednost, komunikativnost
  • Schopnost efektivního řešení problémů

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Firemní bonus
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • Zvyšování kvalifikace

Firma: GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Chrudimská 42, 285 71 Vrdy

Telefon: 770174755

Místo práce: Žatec