Mistr výroby - mzda 37.500,- Kč/měs. - dvousměnný provoz

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte zkušenosti ve výrobě a jste připraveni převzít vedoucí roli ve výrobě? Pokud ano, hledáme právě Vás! Nabízíme práci na dvousměnný provoz ve Frýdku-Místku.

Nabízíme:

  • - Měsíční hrubá mzda až 37.500,- Kč vč. osobního ohodnocení a docházkového bonusu
  • - 7.000,- Kč osobní ohodnocení
  • - Kvartální docházkový bonus 3.000,- Kč
  • - Stravenkový paušál
  • - Během pracovní doby přístup k denní místnosti, kde je možnost ochutnat výrobky
  • - Možnost zakoupení výrobků za zaměstnanecké ceny
  • - Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
  • - Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
  • - Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
  • - Kariérní růst
  • - Nástup možný ihned
  • - Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
  • - Práce v čistém a moderním prostředí

Pracovní náplň:

  • - Zodpovědnost za chod střediska - organizace, řízení a kontrola výroby
  • - Kontrola činnosti pracovníků na středisku
  • - Dohled na splnění požadavků zakázky
  • - Zajištění materiálově-technického sortimentu
  • - Personální obsazenost směn

Požadujeme:

  • - Středoškolské vyučení potravinářského směru nebo praxe v oboru potravinářství alespoň 1 rok
  • - Schopnost vést tým pracovníků
  • - Ochotu pracovat ve směnném provoze

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Noemi Janiczková

Telefon: +420 596 135 337
+420 606 780 380

Kód: 752

Místo práce: Frýdek Místek