MISTR VÝROBY |1 SMĚNA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledá se MISTR!

Máš praxi ze strojírenské společnosti a rozumíš CNC strojům?

Náplň práce

  • odpovědnost za plynulý chod výrobního úseku
  • zabezpečování disciplíny a technické organizace mezi podřízenými zaměstnanci
  • rozdělování pracovních úkolů a dodržování přidělených povinností
  • kontrolovat dodržování technologických postupů a předpisů BOZP
  • podílet se na optimalizaci výrobních operací 5S a udržování pořádku na pracovišti

NABÍZÍME

  • 13. mzdu
  • výkonnostní příplatek
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • docházkový bonus
  • dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
  • program benefitů Cafeterie

POŽADUJEME

  • SOU vzdělání v oboru strojírenství výhodou
  • praxe s vedením týmu lidí
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost PC

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 110-18-404810-3

Místo práce: Rychnov nad Kněžnou