Mobilní technik údržby TSB - HPP - Liberecko

Skupina TSC Group je lídrem na trhu úklidových služeb v České i Slovenské republice. Naše profesionální služby poskytujeme zákazníkům z různých odvětví, nejvíce se zaměřujeme na ZDRAVOTNICTVÍ, PRŮMYSL a AUTOMOTIVE. V těchto odvětvích se specializujeme na provádění úklidových a speciálních čisticích prací v náročných podmínkách průmyslových a výrobních podniků, automobilových závodů včetně lakoven, administrativních budov, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Pro naši společnost TSC Group, a.s.,  hledáme kolegu na pozici:

Mobilní technik údržby

Místo výkonu práce: Liberecko

Náplň práce:

  • Pravidelné servisní návštěvy objektů klientů
  • provádění drobných oprav a údržby technologií a objektu
  • spolupráce s externími dodavateli klienta na objektu
  • obsluha kotelen a tlakových nádob (zajistíme zaškolení)
  • každodenní kontakt s klientem

Požadujeme:

  • aktivní přístup k práci a spolehlivost
  • flexibilitu a ochotu učit se
  • vstřícné chování ke klientům a spolupracovníkům
  • zkoušku dle vyhlášky č. 250/ par. 6 (minimálně)
  • základní znalost práce s PC
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • Další dovednosti výhodou (svářečský průkaz aj.)

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí české firmy
  • Zajímavou práci v různých typech objektů
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Potřebné zaškolení, pravidelná profesní školení
  • služební vozidlo a telefon
  • profesionální technické vybavení

Nástup: možný ihned.

Oslovila Vás naše nabídka? Stačí poslat Váš profesní životopis s fotografií…

Kontakt: email: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz, tel: 603 354 554 - p. Bureš

POZN: Pracovní pozice u společností koncernu TSC Group jsou inzerovány v mužském rodě z důvodu zachování tradiční praxe v České republice a s cílem sjednocení pracovních popisů a zachování textové plynulosti. Tento přístup však neznamená žádnou diskriminaci zaměstnanců a zaměstnankyň v koncernu TSC Group na základě jejich gender.

Děkujeme...

Firma: TSC group, a.s.

Kontakt: Milan Bureš

Telefon: 603 354 554

Místo práce: Liberec