MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - Ostrava - VOLNÉ VÍKENDY

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Nabízíme volné pracovní pozice Montážní dělník do Ostravy - Hrabové. Neváhejte se přihlásit.

Pracuje se v třísměnném provozu od pondělí do pátku, volné víkendy. Fyzicky méně náročná práce, manipulace s výrobky do max. 5 kg.

Náplň práce

  • práce na lince, obsluha strojů
  • kontrola kvality
  • montáž

Nástup: IHNED

Lokalita: Ostrava - Hrabová

NABÍZÍME

  • základní mzda od 23 820 Kč/měsíc
  • měsíční prémie 10%
  • docházkový bonus od 500 Kč
  • 13. plat (v březnové výplatě dostane 2x základní mzdu)
  • stravenkový paušál 115 Kč/směnu (cca 2 400 Kč měsíčně v čistém navíc)
  • 5 týdnů dovolené

POŽADUJEME

  • předchozí praxe výhodou
  • ochota a možnost práce v 3 směnném provoze
  • zodpovědnost

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (A2 - mírně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 595 131 777

Kód: 107-18-400661-2

Místo práce: Ostrava