Pracovník montáže - Plzeň, ČR, Evropa

Pro oblast: Plzeň, ČR, Evropa

Náplň práce:

  • manuální montážní práce na stavbách typu elektrárny, teplárny, dílny apod.
  • zajišťování instalací pro předehřevy před svařování a následné žíhání
  • dohled při průběhu tepelného procesu
  • kompletní zaškolení po nástupu - není potřeba znalosti oboru

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost
  • ochotu cestovat a respektovat nepravidelnou pracovní docházku (s ohledem na zakázky)
  • řidičský průkaz sk. B
  • práce v Plzni na 3 směny, mimo Plzeň 12 hod směny

Nabízíme:

  • nástupní mzda 35 000,-Kč, po zapracování možný nárůst
  • stravenkový paušál 116,-Kč/den
  • možnost zajímavých výdělků v zahraničí (převážně Skandinávie)
  • proplácení všech přesčasových hodin
  • 25 dní dovolené
  • rodinné prostředí, stabilní zázemí
  • nástup přímo do kmenového stavu firmy

Nástup: IHNED

Firma: EMONA KRONI s.r.o.

Kontakt: Kristýna Kindlová
Rubešova 29, 326 00 Plzeň

Telefon: 800433334

Místo práce: Plzeň

Poznámka: vhodné pro absolventy