Montážní technik

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Firma se sídlem ve Frýdku-Místku, zabývající se instalacemi SLP, především v oblasti bezpečnosti, s dlouholetou tradicí. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní technik se zaměřením na slaboproudé systémy.

Náplň práce:

• Instalace a servis elektrických zabezpečovacích systémů, elektrických požárních systémů, kamerových systémů a systémů kontroly docházky společně se strukturovanou kabeláží

• Práce je prováděna na stavbách i u soukromých subjektů - rodinné domy a firmy, mezi dlouholeté zákazníky patří také obchodní řetězce, školy, školky a úřady

Požadujeme:

• Praxe v oboru a orientace v projektech je výhodou

• Čistý trestní rejstřík

• Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně

• Spolehlivost

• Aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou

• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Práce na hlavní pracovní poměr

• Solidní přístup

• Zajímavé platové ohodnocení 35 000,-Kč

• Kvalitní a kompletní pracovní vybavení

• Práce v mladém a stálém pracovním kolektivu

• Po zapracování nabízíme profesní postup na pozici: Technik servisu a provozu

Těšíme se na Vaše životopisy a osobní setkání.

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Ing. Veronika Boháčová

Telefon: +420 725 757 164

Místo práce: Frýdek Místek

Poznámka: vhodné pro absolventy