Montážník/zámečník - jednosměnný provoz - víkendy volné + ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte praxi s obdobnou pozicí? Pokud ano, neváhejte a dejte nám vědět!

Nabizíme práci na jednosměnný provoz s možností ubytování!

Nabízíme:

  • - Čistý měsíční příjem 29.300,- Kč včetně diet
  • - Denní diety ve výši 374,- Kč
  • - Příplatky za soboty a neděle 10 %
  • -Přesčasový příplatek 25 %
  • - 25 dní dovolené
  • - Možnost přesčasů
  • - Příspěvek na dojíždění 1.100,- Kč
  • - Zajištěné ubytování s příspěvkem 2 000 Kč
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem
  • - Možnost čerpat týdenní zálohy
  • - Práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti
  • - Stabilní zaměstnání

Náplň práce:

  • - Montáž jednotlivých dílů
  • - Vrtání, práce s ručním nářadím
  • - Broušení hlinikových a nerezových dílů pro lakování
  • - Tryskání hlinikových dílů
  • - Zámečnické práce

Požadujeme:

  • - Orientace ve výkresové dokumentaci
  • - Praxi s broušením a úpravou povrchů

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Noemi Janiczková

Telefon: +420 596 135 337
+420 606 780 380

Kód: 259

Místo práce: Plzeň