Montér pohotovosti

Patříme dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Zemním plynem zásobujeme domácnosti a podnikatelské subjekty po celé České republice. Jsme tradičním, spolehlivým a prověřeným obchodním partnerem se zemním plynem i elektrickou energií. V rámci své činnosti poskytujeme zákazníkům širokou paletu kvalitních služeb, a to jak přímo souvisejících s dodávkou zemního plynu a elektrické energie, tak i služeb doplňkových.

Pro rozšíření pohotovostní služby hledáme vhodné uchazeče na pozici provozní montér plynovodů.

Náplň práce:

  • zajišťování pohotovostní služby na plynovodním zařízení, přípojkách, regulačních stanicích
  • zajišťování pohotovostní služby na odběrných plynových zařízení a domovních plynovodech
  • řízení služebního vozidla s modrým majákem
  • práce ve směnném provozu (12hodinová směna)

Požadujeme:

  • vyučení (technické obory výhodou)
  • zkušenosti z technického oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou (není podmínkou)
  • řidičské oprávnění skupiny B podmínkou (aktivní řidič)
  • základní znalost MS Office
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost

Nabízíme:

  • zodpovědnou a různorodou práci
  • pracoviště s dobrou dopravní dostupností (Praha 4)
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost stravování přímo v areálu společnosti
  • stravenky
  • parkoviště pro zaměstnance
  • kartu Multisport
  • benefitní účet zaměstnance v minimální výši 21.000 Kč
  • zdarma proškolení a zajištění potřebných zkoušek a certifikátů
  • odměny a další finanční bonusy dle kolektivní smlouvy

Nástup možný ihned.Pozice se nachází v dceřiné společnosti Pražská plynárenská Servis distribuce, a. s.

Firma: Pražská plynárenská, a.s.

Kontakt: Ing. Tomáš HÁJEK
U Plynárny 500, 145 08 Praha 4

Telefon: 267175157

Místo práce: Praha 4