MONTÉR TECHNOLOGICKÝCH CELKŮ

Hledáme kolegy, kteří budou provádět montážní práce v oblasti kontejnerových řešení a vzduchotechniky nebo klimatizace a chladících zařízení, zajistí kvalitní provedení zakázky a včasné dokončení díla.

Co budete dělat?

  • provádět montáže na našich zakázkách
  • rozvážet a svážet materiál a výrobky
  • zajišťovat potřebnou dokumentaci (stavební deník, evidence prací na zakázce)
  • komunikovat s manažery staveb a subdodavateli

Co od Vás čekáme?

  • zručnost, pečlivost a fyzickou zdatnost
  • orientaci v projektové dokumentaci
  • komunikativní a týmový přístup
  • samostatnost a iniciativu
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalosti v oblasti vzduchotechniky nebo klimatizace a chladícího zařízení

Co Vám nabízíme?

  • pomůžeme Vám se naučit vše potřebné
  • zajímavou a stabilní práci
  • dobré pracovní podmínky a smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené, příspěvky na stravné a na penzijní pojištění

Proč pracovat právě u nás?

Protože:

  • jsme malý přátelský kolektiv se silným zázemím velké společnosti
  • umíme ocenit Vaši práci, dobré nápady, elán a nasazení
  • dbáme nejen na kvalitní výkon, ale i na dobrou atmosféru na pracovišti
  • vytváříme podmínky pro sladění osobního a pracovního života
  • práce nás baví a dobře živí

Firma: Odštěpný závod GreMi KLIMA, s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jana KOPŘIVOVÁ
J. A. Komenského 1386, 399 01 Milevsko

Telefon: 736605825

Místo práce: Planá nad Lužnicí

Poznámka: vhodné pro absolventy